Wypożyczalnia sprzetu budowlanego 5 Kraków - O Firmie
cennik

Do wynajmu sprzętu niezbędne
są następujące dokumenty:

- Klient indywidualny:
* kaucja
* dowód osobisty
* prawo jazdy
* dowód rejestracyjny

- Firma:
* kaucja
* dowód osobisty
* zaświadczenie NIP
* zaświadczenie REGON
* numer wpisu do ewidencji
gospodarczej lub numer KRS

 Regulamin<<

 

google twitter Delicious stumbleupon Facebook blogger Youtube diigo Wikipedia

Usługi

Glebogryzarka separacyjna

 Glebogryzarka separacyjna jest maszyną o przeciwbieżnych obrotach, separującą glebę od patyków, kamieni, starej darni i innych elementów znajdujących się w gruncie. Po zastosowaniu glebogryzarki teren jest przygotowany pod wykonanie nasadzeń, wysiew trawy lub łąki kwietnej. Oferujemy usługi glebogryzarką separacyjną o szerokości 225cm na niewielkich oraz wielkopowierzchniowych obszarach.

Kamera inspekcyjna

 Specjalizujemy się w monitoringu – inspekcji TV instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnych cyfrowych kamer wideo zarówno samojezdnych jak i wpychanych o różnych rodzajach głowic, także obrotowych . Zapis z monitoringu dostępny jest natychmiast po zakończeniu prac w postaci pliku zapisanego na karcie SD bądź pendrivie. Zapisany materiał video z inspekcji umożliwia ocenę stanu technicznego instalacji, a w przypadku nagłych awarii zdiagnozowanie miejsca uszkodzenia sieci. Przekłada się to na szybkość przy usuwaniu uszkodzonego odcinka kanalizacji. Kamera wyposażona jest w licznik odległości i czujnik zagłębienia.


Osuszanie budynków

 Osuszanie budynków po zalaniu to proces polegający na usuwaniu wilgoci z głębi i powierzchni zawilgoconych materiałów. Wybór metody osuszania uzależniony jest od specyficznych warunków panujących na miejscu szkody, rodzaju zalanego materiału czy stopnia zawilgocenia. Poprzez osuszanie powietrza w pomieszczeniu mokre materiały oddają wilgoć do otoczenia. Osuszanie bez użycia wysokich temperatur eliminuje ryzyka uszkodzenia tynków gipsów czy drewna. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby zapewnić efektywne i bezszkodowe usunięcie wilgoci. Usługi osuszania po zalaniach prowadzimy na terenie Małopolski.

Rozdrabnianie gałęzi

 Jeżeli poszukują Państwo usługi rozdrabniania gałęzi na terenie Małopolski, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz park maszynowy tworzony jest wyłącznie przez najlepsze i najnowocześniejsze maszyny Caravaggi. Maszyna do rozdrabniania gałęzi pozwala uniknąć wszelkich przykrych i niekorzystnych konsekwencji palenia odpadów. Co więcej, po rozdrabnianiu gałęzi przez profesjonalną maszynę powstają ścinki, które stanowią użyteczny surowiec. Ścinki można sprzedać na skupie, a także wykorzystać je do wygenerowania naturalnego nawozu lub do ściółkowania gleby. Jak widać, palenie gałęzi jest nie tylko niebezpieczne, ale również nieekonomiczne i nieopłacalne.

rozdrabnianie gałęzi usługi kraków

Piaskowanie

 Oferujemy usługi piaskowania i czyszczenia dowolnej powierzchni materiałem ściennym w strumieniu powietrza. Poddajemy czyszczeniu różne powierzchnie jakimi są metal, drewno czy kamień. Zróżnicowane metody piaskowania starannie dobieramy do rodzaju powierzchni. Specjalistyczny sprzęt na jakim prowadzimy proces oczyszczania, dbałość o szczegóły i kompleksowa obsługa to wyróżniające nas atuty. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Rzeszotary wypożyczalnia sprzętu budowlanego Niepołomice wypożyczalnia sprzętu budowlanego Nowa Huta wypożyczalnia sprzętu budowlanego krakow glebogryzarki skoczki wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego stopy wibracyjne kraków wypożyczalnia sprzętu budowlanego wieliczka Nowa-Huta glebogryzarkaRzeszotary wypożyczalnia sprzętu budowlanego Niepołomice wypożyczalnia sprzętu budowlanego Nowa Huta wypożyczalnia sprzętu budowlanego krakow glebogryzarki skoczki wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego stopy wibracyjne kraków wypożyczalnia sprzętu budowlanego wieliczka Nowa-Huta glebogryzarka
wypożyczalnia kraków sprzetu wieliczka